Rozstrzygnięcie konkursu tanecznego „ROZTAŃCZONE PRZEDSZKOLAKI”

Zamknięcie placówek edukacyjnych to zupełnie nowa sytuacja, w której próbują się odnaleźć zarówno rodzice, nauczyciele a także przedszkolaki.

W kwietniu 2020r. odbył się w naszym przedszkolu ekonkurs taneczny „ROZTAŃCZONE PRZEDSZKOLAKI” . Zadaniem uczestników było wykonanie dowolnego układu tanecznego, w którym mogli występować również członkowie rodziny (rodzeństwo, rodzice).

Konkurs został rozstrzygnięty zdalnie, na podstawie nagrań przesłanych przez rodziców do organizatorów i koordynatora projektu. Wszystkie prezentacje były wyjątkowe i bardzo pomysłowe. Wszystkie też zostały nagrodzone e-dyplomami.

W konkursie wzięli udział:

Kalina Bartosiak, Eryk Kapciak oraz Amelia Hernik – Islam z grupy „Jeżyki”

Lena Stachera z grupy „Poziomki”

Martyna Sygocka i Mateusz Pająk z grupy „Leśne Duszki”

Nadia Gregorczyk i Michał Zgódka z grupy „O A ”

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!