Dzień Edukacji Narodowej

13 października w naszym przedszkolu miało miejsce wspaniałe widowisko z okazji Dnia Edukacji Narodowej w wykonaniu starszych przedszkolaków z grupy „Poziomki”.

Aby uczcić ten szczególny dzień, dzieci zaprezentowały przepiękny program artystyczny pod przewodnictwem swoich pań: recytowały wiersze, śpiewały piosenki a także składały serdeczne życzenia i wręczały kwiatowe laurki.

Dzień Edukacji Narodowej jak co roku w naszym przedszkolu był bardzo ekscytujący. Dzieci stanęły na wysokości zadania aby ich Panie czuły ogromny podziw i dumę ze swoich podopiecznych. Tym razem także spisały się medal.

Życzymy sobie i Wszystkim nauczycielom dużo radości i cierpliwości, zdrówka oraz samych sukcesów, satysfakcji i zadowolenia ze swojej pracy.

Dzień Edukacji Narodowej w przedszkolu