Pożegnanie przedszkola

10 i 14 czerwca 2022 roku, sześciolatki z grupy „Jeżyki” oraz „Poziomki” pożegnały nasze przedszkole – pracowników, młodszych kolegów, koleżanki i beztroską zabawę.

Uroczystości rozpoczęły się polonezem. Następnie były wiersze i piosenki, które opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami. Dzieci przekonały wszystkich zebranych o tym jak wiele miłych chwil spędziły w przedszkolu i zdobyły wiedzę, która na pewno przyda się nie tylko w szkole. Po części artystycznej Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występ i życzyła sukcesów w szkole. Dzieci otrzymały na pamiątkę wspólnie spędzonych chwil w przedszkolu dyplomy, pamiątkowe zdjęcia oraz książki. Natomiast rodzice starszaków złożyli podziękowania Pani dyrektor, Pani wicedyrektor oraz nauczycielkom i pracownikom przedszkola za opiekę, cierpliwość, serce i trud wychowania ich dzieci.

Wszystkim dzieciom życzymy udanych wakacji i wielu sukcesów w szkole.

Sześciolatki żegnają przedszkole