Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość w życiu każdego dziecka, które we wrześniu po raz pierwszy rozpoczyna swoją przygodę z przedszkolem. 24 listopada 2022r. w grupie Leśnych Duszków odbyło się uroczyste pasowanie. Dzieci zaprezentowały swoje nowo zdobyte umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne przed Panią Dyrektor oraz rodzicami. Po części artystycznej dzieci ślubowały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani, pomagać kolegom i być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor dużym ołówkiem dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i upominki oraz uczciły ten dzień pysznym tortem.

Pasowanie na Przedszkolaka