Dzień Kobiet

8 marca to wyjątkowy dzień, szczególnie dla wszystkich pań, zarówno tych dużych jak i małych. W tym dniu jest obchodzony Dzień Kobiet. Przedszkolaki także świętowały. W tym uroczystym dniu chłopcy z wielką elegancją złożyli swoim koleżankom najserdeczniejsze życzenia i wręczyli drobne upominki. Na  dziewczęcych buziach uśmiech gościł przez cały dzień, a chłopcy okazali się niezwykle szarmanccy i uczynni.

Starszaki z grupy „Jeżyki” przygotowały dla kobiet ze społeczności przedszkolno-szkolnej „Uroczysty poranek z okazji Dnia Kobiet’’. Żeby uświetnić ten dzień, dzieci recytowały wiersze oraz zaśpiewały i zatańczyły. Chłopcy obdarowali wszystkie panie małym upominkiem.

Dzień minął wszystkim  bardzo przyjemnie i z pewnością na lata przetrwa w sercach małych artystów.

Dzień Kobiet