Ogólnopolskie konkursy geograficzne

W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas V- VIII brali udział w dwóch ogólnopolskich konkursach geograficznych. W marcu w Wielkim Teście Edukacyjnym „Morza i lądy”, w którym wzięło udział 7 osób z klas V- VIII. Najlepszym wynikiem w szkole może poszczycić się Jan Jach z klasy 5A, na wyróżnienia zasługują Bartłomiej Sułek 6A, Natalia Tyczyńska 6A oraz Klara Wojciechowska z klasy 7c.
W maju, uczniowie klas 4-7 wzięli udział w ogólnopolskim konkursie „Albus” przygotowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.
Laureatami konkursu zostali:
– Helena Węgrzycka (kl. 5A),  Dawid Cieciora (kl.6A),   Jakub Wróbel (kl.6C).
Wyróżnienie uzyskała Klara Wojciechowska z klasy 7C.   Pozostałe osoby:  Natalia Heba 5A, Maksymilian Mikulski 7c, Paweł Rosik 7C uzyskali nieco niższe wyniki.
     Wszyscy uczestnicy konkursów zasługują na pochwałę i wyróżnienie za  trud włożony w przygotowanie do konkursu.

Gratulujemy uzyskanych wyników!