Rajd z okazji Pierwszego Dnia Wiosny

Tradycja rzecz święta. 21 marca po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w rajdzie z okazji Pierwszego Dnia Wiosny, aby przywitać ją, tym razem w Garbatce Letnisku. Wędrówkę zorganizowało Stowarzyszenie Anima Loci. Po wylądowaniu w Garbatce rozpoczęła się gra terenowa trwająca przez cały czas wycieczki. Mieliśmy okazję zdrowo spędzić czas na łonie przyrody, dotleniając nasze mózgi, wzmocnić ciała zdrowym wysiłkiem na terenie rezerwatu Krępiec, popodziwiać piękno przyrody, a także poznać nieco historię Garbatki. Na zakończenie rajdu jak zwykle czekało na nas ognisko z kiełbaskami i wręczenie nagród dla zwycięzców gry terenowej. Wszystkim dopisywał świetny humor. Obyło się bez poważniejszych strat, choć niektóre rzeczy gubiły się i odnajdywały wypatrzone czujnym okiem opiekunów.