XIV Rajd Kapeluszowy

W dniu dzisiejszym 12 uczniów z klasy 4B wraz z opiekunem wzięło udział w XIV Rajdzie śladami Witolda Gombrowicza, zwanym także rajdem kapeluszowym. Wymogiem uczestnictwa było posiadanie kapelusza bądź innego podobnego nakrycia głowy. Ilu było uczniów tyle było pomysłów na ciekawe nakrycie głowy. Rajd zaczęliśmy od zwiedzania Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli. 9 kilometrową trasę rajdu z Wsoli do Jedlińska pokonaliśmy bez trudu. Na trasie był konkurs wiedzy i spostrzegawczości w którym nasz szkoła zdobyła wyróżnienie. Na koniec nie zabrakło turystycznego posiłku – kiełbaski z grilla z wielką bułką 😉.
Nie zwalniamy tempa i w sobotę 27 maja idziemy na 3 ratę „Wiosennego Rajdu na raty”. Do zobaczenia na szlaku !!!