Podziękowania


Głęboko wierzymy, że okazana przez
Państwa siła serca i przyjazna dłoń,
będzie nas wspierać w dalszej pracy
podejmowanej dla dobra dzieci.

Serdeczne podziękowania składamy Państwu Pawłowi i Katarzynie Porzyczkom rodzicom Piotrusia za podarowanie dużej ilości przepięknych wrzosów, które ozdobiły wnętrza naszych sal; za organizację paczek mikołajkowych i Dnia Nauczyciela.
Dziękujemy Pani Elżbiecie Gapczyńskiej -Pajda mamie Zuzi za pomoc w organizacji uroczystości grupowych.

Składamy podziękowania Paniom: Roksanie Chalabry mamie Rafałka oraz Małgorzacie Rusek-Wronie mamie Weroniki  za pomoc i współpracę z mediami lokalnymi. 

Dziękujemy rodzicom z gr. I „Leśne Duszki” i II „Poziomki” za udział w szkolnym Turnieju Mikołajkowym.

Składamy podziękowania rodzicom z grupy III „Jeżyki” za pomoc i udział w Przedstawieniu Jasełkowym, min. Paniom: Justynie Bartosiak, Martynie Nasternak i Magdzie Kapciak (pomoc w dekoracji i udział w Jasełkach), Małgorzacie Kalbarczyk, Edycie Wulczyńskiej i Beacie Sękowskiej(za udział w Jasełkach) i Panu Tomaszowi Trelce (wykonanie żłóbka i akompaniament gitarowy), p. Joannie Kowalczyk za wycięcie gwiazdek. 

Dziękujemy również wszystkim osobom, które przygotowały słodkie wypieki na przedszkolne spotkania opłatkowe.

Jesteśmy wdzięczni za ofiarowanie na potrzeby poszczególnych grup: zabawek, gier planszowych, książek, które wzbogaciły naszą bazę dydaktyczną oraz za fundusze na zakup tkanin i uszycie strojów dla dzieci (tkaniny dekoracyjne, spódniczki, spodnie, suknie dla aniołów, zestawy anielskie tzn. skrzydła, aureole, peruki) itd.

Liczymy na dalszą współpracę i zapraszamy Państwa do sponsoringu na rzecz dzieci.