Samorząd Uczniowski

     Rok szkolny 2019/2020

Piżama Day

20 listopada odbył się w naszej szkole pierwszy dzień tematyczny: PIŻAMA DAY. Każdy, kto miał ochotę, mógł w tym dniu paradować po szkole w cieplutkiej i mięciutkiej piżamie, z szlafroczkiem zarzuconym na plecy, przytulanką lub ulubioną podusią w ręce i w swoich domowych kapciach na stopach. Nagrodą dla uczniów przebranych w piżamy i inne stroje do spania było półgodzinne Piżama Party. Bardzo dziękujemy wszystkim przebranym uczniom i nauczycielom za wspólną zabawę i czekamy na następny dzień tematyczny.

Dyskoteka

img

Z okazji Dnia Chłopaka odbyła się pierwsza w tym roku dyskoteka, podczas której świetnie bawili się uczniowie klas 4-8. Zabawa była wyborna. Muzyka z najnowszych list przebojów, ale i ta starszej generacji porywała do tańca tych, którzy tańczyć lubią. Inni, to znaczy mniej zapaleni tancerze, obserwowali bawiących się. Może zabrakło im śmiałości? Miejmy nadzieję, że dyskotekowe wieczory staną się tradycją w naszej szkole, a amatorów tańca będzie przybywać! Z niecierpliwością czekamy na następną dyskotekę!

Wybory SU

03.10.2019 r. w naszej szkole odbyły się wybory Samorządu Uczniowskiego. O funkcje przewodniczącego SU, sekretarza i skarbnika ubiegało się 6 uczniów z klas siódmych i ósmych. W głosowaniu brali udział uczniowie i uczennice klas 4-8.

img

 

Przewodniczący SU Adrian Witaszek (8A)

zastępcy: Wiktor Kozłowski (8B) i Filip Trzmiel (8A).

Sekretarz SU  Maciej Szyszka (8A)

Skarbnik SU Amelia Morawska (7B).

Opiekunowie: p. Natalia Machnio i p. Marcin Skrok