Zaproszenie na Dzień Mamy i Taty

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty, które odbędą się w naszym przedszkolu według następującego porządku:

Grupa Krasnoludki: 27 maja 2022r. (piątek) godz. 10.00

Grupa Muchomorki: 27 maja 2022r. (piątek) godz. 11.30

Grupa Poziomki: 26 maja 2022r. (czwartek) godz. 12.30

Grupa Jeżyki: 27 maja 2022r. (piątek) godz. 10.30

OGŁOSZENIE

W związku z podpisaniem przez Prezesa Rady Ministrów Zarządzenia nr 132 z dnia 13 maja 2022 r. w sprawie wprowadzenia na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej drugiego stopnia alarmowego BRAVO oraz w nawiązaniu do rekomendacji Wojewody Mazowieckiego wprowadza się bezwzględny zakaz wstępu na teren przedszkola i szkoły osobom postronnym do dnia 31 maja 2022 r.

Zakaz nie dotyczy rodziców i opiekunów oraz realizowanych zgodnie z planem przedsięwzięć np. zebrań z rodzicami, dni otwartych, uroczystości szkolnych i sportowych, rekrutacji do szkół i innych planowych przedsięwzięć wynikających z życia szkół i przedszkoli.

Konkurs plastyczny „Ocalmy naszą planetę Ziemię”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs ekologiczno – plastyczny pt. „Ocalmy naszą planetę Ziemię” zorganizowany w naszym przedszkolu został rozstrzygnięty.

Celem konkursu było kształtowanie postaw proekologicznych, zdobywanie wiedzy na temat Ziemi, uświadomienie konieczności dbania o jej czystość.

Dziękujemy za wszystkie prace!

Wszystkie dzieci wykazały się dużą wyobraźnią oraz talentem plastycznym i zachwyciły komisje ciekawymi pracami.

WYNIKI KONKUSU:

I MIEJSCE Leon Cieślakowski gr. „Muchomorki” oraz Filip Góraj gr. „Jeżyki”

II MIEJSCE Lena Dorociak gr. „Muchomorki” oraz Zofia Wydra gr. „Poziomki”

III MIEJSCE Weronika Wieczorek gr. „Krasnoludki” oraz Antoni Stachera gr. „Poziomki”

WYRÓŻNIENIA powędrowały do Oliwii Jędrzejewskiej z gr. „Muchomorki”; Noemi Szymańskiej i Mikołaja Biełowa z gr. „Krasnoludki” oraz Nadii Woś i Laury Jakubowskiej z gr. „Jeżyki”

Konkurs ekologiczny „Ocalmy naszą planetę Ziemię”