Jasełka Bożonarodzeniowe

“Cicha noc, święta noc….” nadszedł najpiękniejszy czas, przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia.

W naszym przedszkolu 17 grudnia 2021r. dzieci z grupy „Poziomek” przedstawiły piękne Jasełka.

Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół.

Starszaki w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.  Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy oraz wczucie się w role. Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa Chrystusa, kolędy, dekoracje oraz wzajemne życzenia, które zakończyły spotkanie, pozwoliły wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości. 

Przejdź do galerii:

Jasełka Bożonarodzeniowe

W dniu 7 grudnia 2021r. przedszkolaki z grupy III „Poziomki”  wybrały się na wycieczkę do Centrum Kreatywności „BRICKS 4 KIDZ” w Radomiu.

Dzieci uczestniczyły w warsztatach robotyki LEGO, podczas których wspólnie się bawiły, budowały różnorodne konstrukcje z klocków LEGO serii „Kraina Mikołaja”, samodzielnie wykonały mydełka w kształcie LEGO ludzików.  W trakcie warsztatów dzieci były bardzo zaangażowane i skupione. Zajęcia te dały możliwość wielozmysłowego doświadczenia edukacyjnego oraz poczucie dumy i satysfakcji z własnych wytworów.

Przejdź do galerii:

Wycieczka Poziomek