Diecezjalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej

Koniec tygodnia był dla dzieci z grupy II „Muchomorki” bardzo intensywny, a to za sprawą udziału w Diecezjalnym Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej pt.: „Kocham moją ojczyznę”, organizowanym przez Akcję Katolicką i MDK w Radomiu. W kategorii pieśń jako solista wyróżnienie otrzymał Aleksander K., który wykonał pieśń „Ułani, ułani”. W kategorii poezja, została wyróżniona Lena Ł., recytując wiersz Władysława Bełzy „Ziemia rodzinna”. Serdecznie gratulujemy dzieciom. Była to dla nich niesamowita przygoda. Przełamanie stresu na scenie przed publicznością, to nie lada wyzwanie. Podziękowania składamy również paniom wychowawczyniom za wspaniałe przygotowanie dzieci do konkursu.

Przejdź do galerii:

Diecezjalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej

Dzień Kobiet

 8 marca to wyjątkowy dzień, szczególnie dla wszystkich pań, zarówno tych dużych jak i małych. W tym dniu jest obchodzony Dzień Kobiet. Przedszkolaki także świętowały. W tym uroczystym dniu chłopcy z wielką elegancją złożyli swoim koleżankom najserdeczniejsze życzenia i wręczyli drobne upominki. Na  dziewczęcych buziach uśmiech gościł przez cały dzień, a chłopcy okazali się niezwykle szarmanccy i uczynni.

Starszaki z grupy „Jeżyki” przygotowały dla kobiet ze społeczności przedszkolno-szkolnej „Uroczysty poranek z okazji Dnia Kobiet’’. Żeby uświetnić ten dzień, dzieci recytowały wiersze oraz zaśpiewały i zatańczyły. Chłopcy obdarowali wszystkie panie małym upominkiem.

Dzień minął wszystkim  bardzo przyjemnie i z pewnością na lata przetrwa w sercach małych artystów.

Przejdź do galerii:

Dzień Kobiet