Piknik Rodzinny

1 czerwca odbył się w tym roku Piknik Rodzinny zorganizowany przez społeczność przedszkolną z okazji Dnia Rodziny. Impreza rozpoczęła się od występów dzieci z poszczególnych grup, które swoimi piosenkami i tańcami pokazały jak bardzo kochają swoich rodziców. Natomiast dzieci z najstarszej grupy przedszkolnej zaprezentowały wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem inscenizację wiersza Juliana Tuwima „Rzepka”. Nie brakowało śmiechu i łez radości.

 Na piknik przybyły całe rodziny, na które czekało moc atrakcji: gra fantowa, dmuchańce, fotobudka, malowanie twarzy, tatuaże, warkoczyki, balonowe zwierzątka, konkurencje sportowe i zabawy ruchowe oraz tańce pod okiem wodzireja Michała, który umilał czas dzieciom. Na pikniku nie zabrakło również dobrego jedzenia: popcornu, waty cukrowej, kiełbasek z grilla, domowego smalcu oraz pysznych ciast upieczonych przez rodziców. 

Uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków oraz rodziców i dziadków świadczą, że piknik był bardzo udany.

Przejdź do galerii:

Piknik Rodzinny

Zapraszamy do przedszkola

Uwaga Rodzice !!!

Przedszkole Publiczne nr 26 w ZS-P nr 4 w Radomiu dysponuje jeszcze miejscami wolnymi dla dzieci 3, 4 i 6 letnich. Zapraszamy Państwa do udziału w rekrutacji uzupełniającej, która rozpoczyna się się 7 czerwca 2023 r.

Natomiast w dniu 26 maja 2023 r. od godz. 8.00 do 10.00 w każdym przedszkolu, które dysponuje wolnymi miejscami będzie możliwość  wprowadzenia do systemu naboru elektronicznego dzieci niezakwalifikowanych do żadnej jednostki. 

Serdecznie zapraszamy !!!