Dzień Piżamy

26.10.2022r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy wyjątkowy dzień – Dzień Piżamy – to część  ogólnopolskiego wydarzenia Bieg w Piżamach, który organizuje Fundacja “Gdy Liczy się Czas”

Dzień Piżamy, to przede wszystkim dzień, który ma na celu zwrócenie uwagi na zdrowie i empatię.

Dlaczego piżama? – Ponieważ to standardowe ubranie chorych dzieci.

Nie myślimy o zdrowiu, kiedy jesteśmy zdrowi . Ale jak cenne jest zdrowie poznajemy dopiero w chorobie.

Zdrowie, to nie tylko zdrowa dieta, to zdrowe zachowanie, zdrowe myślenie, to dobre relacje z rówieśnikami, to równowaga między zabawą , a obowiązkami. To poznanie siebie i swojego miejsca w otaczającym świecie. To odpowiedzialność i dbanie o siebie, bliskich, ekologię.

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w akcji “Bieg w piżamach”. Zbiórka ta przeznaczona jest na dzieci z oddziałów onkologicznych.

Dzień Piżamy

Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

W tym dniu na dzieci z naszego przedszkola czekało wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez Panie. Wśród nich znalazły się między innymi gry i zabawy integracyjne, piosenki, tańce czy malowanie balonów. Po uroczystości dzieci otrzymały medale, dyplomy, a także drobne upominki.

Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.

Dzień Przedszkolaka

Godziny dostępności nauczycielek

Drodzy Rodzice! Poniżej przedstawiamy harmonogram dostępności nauczycielek poszczególnych grup do konsultacji z zainteresowanymi rodzicami. Prosimy jednocześnie o wcześniejszy kontakt telefoniczny przed przyjściem na spotkanie, gdyż nauczycielki pracują w systemie zmianowym.

Grupa I „Leśne Duszki”

pani Jola poniedziałki 11.00-12.00 (wymiennie)

pani Patrycja poniedziałki 12.00-13.00 (wymiennie)

Grupa II „Muchomorki”