Dzień Piżamy w przedszkolu

W poniedziałek 11 października 2021r. w naszym przedszkolu odbył się DZIEŃ PIŻAMY.  Włączyliśmy się w ten sposób w akcję charytatywną Fundacji „Gdy Liczy się Czas”. Dla wielu podopiecznych fundacji piżama stała się nieodłączną częścią codzienności. To co dla nas jest związane z odpoczynkiem i spokojem dla innych jest symbolem walki o zdrowie i życie. Okazujemy wsparcie wszystkim najmłodszym pacjentom i ich rodzinom poprzez zmianę codziennych ubrań na piżamy.

Tego dnia odbyła się zbiórka funduszy na rzecz fundacji. Pieniądze będą przeznaczone na stworzenie ośrodka rehabilitacji dla dzieci, które przebywają na oddziałach onkologii. Dziękujemy wszystkim rodzicom za wsparcie finansowe fundacji.

Dar uczyniony z serca powraca do nas z podwójną siłą!!!

Przejdź do galerii:

Dzień Piżamy w przedszkolu