Zabawy zimowe w Krasnoludkach

Dużo śniegu leży w koło,

wszystkim dzieciom jest wesoło.

Mamy narty, mamy  sanki

wyruszamy koleżanki.

Sport zimowy, super sprawa,

to wspaniała jest zabawa.

Tu przedszkole a tam górka,

o już widać ją z podwórka.

Będzie z górki zjazd wspaniały,

to jest pomysł doskonały!

10 stycznia w grupie „Krasnoludków” odbyły się zajęcia otwarte z udziałem rodziców. Pomimo braku śniegu na dworze, w sali u Krasnoludków mogliśmy poczuć się, jakby śnieg miał zaraz spaść. Panie wprowadziły wszystkich rodziców i dzieci w prawdziwie zimowy klimat. Podczas zajęć dzieci poznały historię dziewięciu bałwanków, dowiedziały się w jakich miejscach można bezpiecznie bawić się na śniegu i jakie zabawy są bezpieczne.  Każde dziecko wraz z rodzicem wykonało bałwanka z przygotowanych elementów. Wspólne zabawy ruchowe zintegrowały wszystkich obecnych na zajęciach.

Przejdź do galerii:

Zajęcia otwarte w Krasnoludkach