Konkurs „Moja kolęda”

17 stycznia 2023 r. po raz kolejny odbył się w naszym przedszkolu  KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK pt. „Moja kolęda”. Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz umożliwienie dzieciom prezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych.

Konkurs przebiegł w miłym i radosnym nastroju. Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem, pod kierunkiem swych wychowawczyń przygotowały się do występu. Uroku małym wykonawcom dodały odświętne stroje i scenografia. Uczestników oceniało jury konkursowe. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

WYNIKI KONKUSU:

Iga Starzyńska z gr. III „Poziomki”

Aleksander Kacprzak z gr. II „Muchomorki”

Maja Oko z gr. IV „Jeżyki”

Duet Lena Łyżwa i Róża Kowalczyk-Deja z gr. II „Muchomorki”

Duet Helenka Markowska i Paula Pożyczka z gr. I „Leśne Duszki”;

Lena Łobodzińska z gr. IV „Jeżyki”

Olaf Rejmer z gr. V „Krasnoludki”

WYRÓŻNIENIA powędrowały do: duetu Noemi Szymańskiej i Alicji Witek z gr. V „Krasnoludki”; Aleksandry Motyki i Wojciecha Tabora z gr. III „Poziomki” oraz Szymona Gregorczyka z gr. IV „Jeżyki”

Za sprawą przepięknie wykonanych kolęd i pastorałek jeszcze raz poczuliśmy magię Świąt Bożego Narodzenia. Jeszcze raz wielkie gratulacje dla naszych wspaniałych wykonawców!

Konkurs „Moja Kolęda”