Podziękowania


Głęboko wierzymy, że okazana przez
Państwa siła serca i przyjazna dłoń,
będzie nas wspierać w dalszej pracy
podejmowanej dla dobra dzieci.

Pierwsze podziękowania w roku szkolnym 2022/2023 składamy mamie Noemi Sz. z grupy „Krasnoludki” za wykonanie ozdobnych kół na baldachimy do kącików relaksacyjnych do dwóch sal przedszkolnych.

Serdeczne podziękowania składamy tacie Helenki z grupy „Leśne Duszki” – Panu Marcinowi za wcielenie się w rolę Świętego Mikołaja i obdarowanie wszystkich dzieci wymarzonymi prezentami.

Dziękujemy mamie Mai O., mamie Zosi i Alinki P. oraz mamie Szymona G. z grupy „Jeżyki”; mamie Leona Ś. z grupy „Krasnoludki”; mamie Wiktorii Z. z grupy „Poziomki”; mamie Leona C. z grupy „Muchomorki” oraz p. Bożence z grupy „Leśne Duszki” za przygotowanie ciast i babeczek na poczęstunek z okazji uroczystych „Jasełek Bożonarodzeniowych”.
Dziękujemy mamie Zosi i Alinki P., tacie Szymona G. oraz mamie i tacie Jakuba P.  z grupy „Jeżyki” za ogromną pomoc w przygotowaniu dekoracji jasełkowej.
Dziękujemy naszym dorosłym aktorom – mamie Maksa B., mamie Zosi i Alinki P., mamie Szymona G. oraz mamie i tacie Jakuba P. z grupy „Jeżyki” za udział w przedstawieniu jasełkowym.

Zapraszamy wszystkich Rodziców do współpracy i sponsoringu na rzecz dzieci.

 

Numer konta do dobrowolnych zadeklarowanych wpłat na Radę Rodziców:

76 1140 2004 0000 3902 8170 0619