Podziękowania dla Rodziców

Głęboko wierzymy, że okazana przez
Państwa siła serca i przyjazna dłoń,
będzie nas wspierać w dalszej pracy
podejmowanej dla dobra dzieci.

W imieniu Dyrekcji oraz Pań z gr. IV „Jeżyki” dziękujemy rodzicom, którzy wcielili się w rolę aniołów podczas „Jasełek”. Dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie włożone w przygotowanie się do swojej roli.

Serdecznie dziękujemy Pani Sandrze Utkowskiej, Pani Blance Ługowskiej, Państwu Katarzynie i Adrianowi Majewskim oraz Panu Michałowi Cieślakowskiemu za dostarczenie na Jasełka bożonarodzeniowych ciast, które zagościły na wigilijnym stole.

Ogromne podziękowania składamy tacie Heleny Markowskiej z gr. II „Leśne Duszki” za najlepszą rolę Świętego Mikołaja, za poświęcony nam czas, za uśmiech i wsparcie zawsze wtedy, kiedy jest nam potrzebne.

Wiesz, Mikołaju, tak myślimy sobie, że dobrze będzie, gdy powiemy Tobie,
że czasem ktoś z nas niegrzeczny bywa, złości się, płacze, kogoś przezywa.
Nie słucha mamy, nie pije mleka, nie chce pomagać, tylko narzeka.
Powiemy razem – tak, przepraszamy, od dzisiaj wszyscy się poprawiamy,
Żeby Mikołaj mógł w przyszłym roku znowu prezenty przynieść nam wokół.

Serdeczne podziękowania składamy rodzicom Mikołaja Gniadka, Witolda Morgasia, Heleny Markowskiej z gr. II „Leśne Duszki” za doposażenie sali w zabawki.

Pierwsze podziękowania w roku szkolnym 2023/2024 składamy tacie Zuzi Markiewicz z gr. II „Leśne Duszki” za profesjonalne wykonanie listewek podtrzymujących indywidualne pojemniki dla dzieci z całej grupy.

Brawo dla tatusia !

Zapraszamy wszystkich Rodziców do współpracy i sponsoringu na rzecz dzieci.

Numer konta do dobrowolnych zadeklarowanych wpłat na Radę Rodziców:

76 1140 2004 0000 3902 8170 0619