Głęboko wierzymy, że okazana przez
Państwa siła serca i przyjazna dłoń,
będzie nas wspierać w dalszej pracy
podejmowanej dla dobra dzieci.

Składamy podziękowania rodzicom dzieci z grupy „Jeżyki” za przygotowanie przepysznych wypieków dla dzieci i zaproszonych gości z okazji uroczystości: „Tradycje Wielkanocne”. W szczególności dziękujemy mamie Filipa G., mamie Nadii.W. i tacie Zosi. S.

Dzieci i personel naszego przedszkola dziękują serdecznie Radzie Rodziców za przygotowanie mikołajkowych paczek.

Składamy również podziękowanie Panu Maciejowi Krupie tacie Alicji z gr. „Krasnoludki” za wspaniale odegraną rolę Św. Mikołaja. Liczymy na dalszą współpracę.

Dziękujemy Radzie Rodziców, a w szczególności p. Joannie Kowalczyk mamie Mai za odpowiedzialne i owocne pełnienie funkcji Przewodniczącej w roku szkolnym 2020/2021.

W ubiegłym roku dzięki Państwa ofiarności udało się min.  zorganizować uroczystości, konkursy, zakupić książki i dyplomy, duże kolorowe naklejki na ścianę itd.

Liczymy na współpracę z nowo powołanym zarządem.

Numer konta do zadeklarowanych wpłat na Radę Rodziców:

76 1140 2004 0000 3902 8170 0619

Zapraszamy również wszystkich Rodziców do sponsoringu na rzecz dzieci.