Informacja dotycząca zakończenia roku szkolnego w przedszkolu

DRODZY RODZICE PRZEDSZKOLAKÓW !!!

Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo dzieci, rodziców i pracowników szkoły uroczyste zakończenie roku przedszkolnego nie odbędzie się ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w kraju.

Jednocześnie prosimy o odbiór pozostawionych rzeczy (strój gimn., ciapy, teczka z pracami itp) w następujących terminach:

I grupa „Leśne duszki”- 19.06.2020 r. tj. piątek w godz. 12.00-17.00
II grupa „Poziomki” – 29.06.2020 r. tj. poniedziałek w godz. 12.00-17.00
III grupa „Jeżyki” -30.06.2020 r. tj. wtorek w godz. 12.00-17.00

Wśród wydawanych rzeczy znajduje się mała niespodzianka dla naszych wychowanków. Spakowane reklamówki będą do odebrania przy głównym wejściu do szkoły. Prosimy również o zwrot kluczyków do szafek z szatni (podpisane w zapakowanych woreczkach foliowych).

Uwaga !!! Prosimy, aby odebrane z przedszkola rzeczy przed rozpakowaniem, poddane zostały 3 dniowej kwarantannie.

Dziękujemy za wspólnie spędzony w przedszkolu czas, pozdrawiamy i życzymy udanych wakacji !!!

Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym !!! Całuski od Pań i Dyrekcji !!!