Konkurs kolęd i pastorałek „Hej kolęda, kolęda”

26 stycznia 2022 r. odbył się w naszym przedszkolu  KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK pt. „Hej kolęda, kolęda”. Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz umożliwienie dzieciom prezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych.

Konkurs przebiegł w miłym i radosnym nastroju. Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem, pod kierunkiem swych wychowawczyń przygotowały się do występu. Uroku małym wykonawcom dodały odświętne stroje i scenografia. Uczestników oceniało jury konkursowe. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

WYNIKI KONKUSU:

I MIEJSCE Iga Starzyńska gr. „Poziomki”

II MIEJSCE Aleksander Kacprzak gr. „Muchomorki” oraz Alicja Witek gr. „Krasnoludki”

III MIEJSCE Aleksandra Równy gr. „Jeżyki”

WYRÓŻNIENIA powędrowały do Dorotki Siekańskiej i Marysi Kęski z gr. „Muchomorki”; Wojciecha Tabora z gr. „Poziomki” oraz Nadii Woś i Filipa Góraja z gr. „Jeżyki”

Za sprawą przepięknie wykonanych kolęd i pastorałek jeszcze raz poczuliśmy magię Świąt Bożego Narodzenia. Chcielibyśmy, aby konkurs stał się tradycją naszego przedszkola!

Konkurs wokalny „Hej kolęda, kolęda”