Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie. Z tej okazji, 11 października zgromadziliśmy się wszyscy w jednej sali, na uroczystości przygotowanej przez grupę II „Muchomorki”. Dzieci wyrecytowały wierszyki, zaśpiewały piosenki i zaprezentowały taniec. Były życzenia i miła niespodzianka dla każdego pracownika. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.  Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor, która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów. Życzenia złożone przez Panią Dyrektor dodały wszystkim pracownikom dużo otuchy i sił do dalszej pracy.

Przejdź do galerii: Dzień Edukacji Narodowej