Rodzinny konkurs plastyczny „Pozytywny bohater z bajki”

W grudniu w naszym przedszkolu odbył się rodzinny konkurs plastyczny pt.: „Pozytywny bohater z bajki”. Konkurs przeznaczony był dla dzieci ze wszystkich grup wiekowych i miał na celu promocję  aktywności czytelniczej; zainteresowanie i poznawanie literatury bajkowej; rozbudzanie twórczej inwencji dziecka i kreatywności; wzmacnianie wiary we własne możliwości oraz integrację i miłe spędzanie czasu z rodziną. Prace wykonane przez dzieci wraz ze swoimi rodzinami były bardzo pomysłowe i oryginalne. Po długich obradach jury przyznało:

I miejsce

Hania Sokołowska – Gr. II „Muchomorki”; Oliwia Jędrzejewska – Gr. III „Poziomki”

Bruno Tronniarz – Gr. I „Leśne Duszki”; Alicja Kołodziejska – Gr. IV „Jeżyki”

Wiktoria Zacharska – Gr. III „Poziomki”; Jakub Pożyczka – Gr. IV „Jeżyki”

Prace wyróżnione

Adrian Rejmer – Gr. III „Poziomki”; Estera Piastowicz – Gr. I „Leśne Duszki”; Aniela Jabłońska – Gr. I „Leśne Duszki”; Lena Łobodzińska – Gr. IV „Jeżyki”; Damian Kalbarczyk – Gr. II „Muchomorki”; Amalia Mosiichuk – Gr. II „Muchomorki”

Rodzinny konkurs plastyczny „Pozytywny bohater z bajki”