MOBILNE PLANETARIUM

Ostatnio nasze przedszkole odwiedzili Panowie z Mobilnym Planetarium. A co to takiego? To przenośna, nadmuchiwana kopuła, wyposażona w projektor, system dźwiękowy i ekran sferyczny, na którym wyświetlany jest wysokiej jakości film oraz pokazy astronomiczne. Seans w planetarium znacząco różni się od zwykłej wizyty w kinie! To niecodzienne, interaktywne doświadczenie podróży w czasie i przestrzeni.

Planetarium konfrontuje z tajemnicami Wszechświata i otwiera swoich widzów na obcowanie z jego pięknem. Jest to prawdziwa magia, która przenosi w głąb kosmicznych tajemnic. Dzięki nowoczesnym technologiom, które skracają dystans między ludźmi, a gwiazdami, każdy może doświadczyć tej niezwykłej podróży.

Kopuła, wypełniona ciekawością, otwiera swe podwoje dla tłumu marzycieli. A tymi marzycielami były przedszkolaki z naszego przedszkola, którzy po takiej prezentacji na pewno będą astronautami albo astronomami. Dzieci były zachwycone podniebnymi widokami. Było to miłe przeżycie dla każdego przedszkolaka.

MOBILNE PLANETARIUM