KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

Mimo, że Boże Narodzenie już za nami, to w naszym przedszkolu kolędowaniem pragniemy choć na chwilę powrócić do tego ważnego i wyjątkowego święta. Ciche melodie kolęd i pastorałek, przenoszą dorosłych w świat dzieciństwa, a dzieci wzbogacają w przeżycia, do których będą chętnie wracać we wspomnieniach. Wspólne kolędowanie bowiem zbliża ludzi, buduje między nimi więź, daje uczucie bliskości, łączności. Kolędy są przepełnione ciepłem, dobrem i miłością. Nasze uzdolnione przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności i zdolności wokalne na scenie przed publicznością, włożyły wiele pracy i serca w przygotowania oraz wykazali się odwagą podczas występu.

I miejsce:

Hanna Głuch gr.II „Leśne Duszki” – „Była noc”

Lena Mroczkowska gr.IV „Jeżyki” – „Pastorałka prosto z nieba”

II miejsce:

Jurczak Lilianna i Hanna Płaskocińska gr.I „Poziomki” – „Dzisiaj w Betlejem”

Aleksander Kacprzak gr.V „Muchomorki” – „Grajmy Panu”

III miejsce:

Aleksander Syta gr.III „Krasnoludki” – „Wśród nocnej ciszy”

Zofia Telak-Durak, Klaudia Pająk oraz Iga Kosterna gr.IV „Jeżyki” – „Była noc”

Wyróżnienia:

Aleksander Chętkiewicz gr.I „Poziomki” – „Przybieżeli do Betlejem”

Igor Pytoń i Marianna Masiarz gr.II „Leśne Duszki” – „Przybieżeli do Betlejem”

Pola Wieteska gr.II „Leśne Duszki” – „Aniołek maleńki jak wróbelek”

Wojciech Walkiewicz gr.III „Krasnoludki” – „Była noc”

Natalia Łukasiewicz i Noemi Szymańska gr.III „Krasnoludki” – „Przybieżeli do Betlejem”

Aleksandra Szczęsna i Alicja Domańska gr.V „Muchomorki” – „Wołek i osiołek”

Zofia Chętkiewicz i Amelia Norek gr.V „Muchomorki” – „Pójdźmy wszyscy do stajenki”

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a Rodzicom i Paniom dziękujemy za przygotowanie dzieci do konkursu.

KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK