Dzień Kropki

…W Dniu Kropki wcale nie chodzi o ubiór w kropki lub rysowanie kropkami. To święto kreatywności. Dzień, w którym skupiamy się na rozwoju swoich talentów i pasji. Najważniejsze jest to, żeby dziecko wspierać, zauważyć Jego mocne strony i wydobyć wszystko to, co najlepsze!!!…

15 września przedszkolaki z naszego przedszkola świętowały Międzynarodowy Dzień Kropki. W tym dniu podczas zajęć powstały wyjątkowe i niepowtarzalne kropkowe dzieła sztuki. Każda grupa wykonała swoje własne prace, które stworzone są z kropek. Dzieci układały „kropkowe” wzory, była także „kropkowa dyskoteka”. Przedszkolaki bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Każda z grup tego dnia wykazała się kreatywnością i pomysłowością. Dzień był wypełniony kolorowymi kropkami. Było wesoło, kropkowo i kolorowo.

DZIEŃ KROPKI