DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w tym roku odbył się już po raz dziesiąty. To jakże ważne święto ustanowione zostało w celu popularyzacji edukacji przedszkolnej oraz wzrostu jej znaczenia w społeczeństwie. Przede wszystkim jednak jest to wyjątkowy dzień dla każdego malucha. Dzięki niemu mogą na różne sposoby świętować to, że zostali przedszkolakami.

W naszym przedszkolu wszystkie grupy uczciły ten dzień, który jak co roku przypada na 20 września. Panie nauczycielki dostarczyły dzieciom okazji do świętowania, zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Zorganizowane zostały różne zabawy dla najmłodszych, które sprawiły wiele radości. W tym dniu, żadnemu przedszkolakowi nie zszedł uśmiech z buzi!

Pamiętajmy, że to właśnie jest ich święto – święto wszystkich przedszkolaków!
Wszystkim przedszkolakom jeszcze raz składamy serdeczne życzenia.

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA