WRZEŚNIOWE SPACERY

Piękna, wrześniowa  pogoda sprzyjała częstym spacerom. Przedszkolaki z naszego przedszkola korzystały ze słonecznej pogody i czerpały ze słońca ile się da.

Grupa „Leśne Duszki” podczas spaceru poznawała zasady ruchu drogowego. Na pobliskim skrzyżowaniu dzieci uczyły się poprawnego przechodzenia przez jezdnię, poznały podstawowe znaki drogowe oraz to, że przez jezdnię przechodzimy tylko na zielonym świetle. Wszystkim bardzo się podobało…i na pewno już będą wiedzieli jak zachować się podczas spaceru z rodzicami.

„Poziomki” spacerowały po pobliskim parku w towarzystwie…uwaga! Węża! Ale to nie prawdziwy wąż, to pomoc do nauki chodzenia w parach. „Poziomki” to najmłodsza grupa w naszym przedszkolu i dlatego do pomocy potrzebują jeszcze takiego zwierza 😉 W pobliskim parku dzieci obserwowały zmiany zachodzące w przyrodzie oraz szukały oznak jesieni. Spacer, w tak piękny wrześniowy dzień to sama przyjemność. Maluszki poradziły sobie znakomicie!

WRZEŚNIOWE SPACERY