Zakończenie roku szkolnego.

Za serce💙, uśmiech😄, dobre słowo, zachętę do pracy gdy nic się nie udawało i pochwałę gdy wszystko szło dobrze.🌞
Za pomoc w odkrywaniu tego w czym jesteśmy najlepsi i przekonywanie,
że możemy zrobić więcej niż się spodziewamy.🌸
Za pokazanie nam, że się liczymy i jesteśmy ważni.
Za to, że w tak wielu sytuacjach mogliśmy zawsze na Naszych nauczycieli liczyć.🥰

Warsztaty kulinarne

21 czerwca 2021 roku uczniowie klasy 2b byli na warsztatach kulinarnych w restauracji Mammaleo. Dzieci pod okiem instruktora samodzielnie przygotowały ciasto na muffinki i upiekły pyszne, tęczowe babeczki. Zajęcia zakończyły się wspólną degustacją wykonanych słodkości. To był super czas. Uczniowie nauczyli się jak przygotować deser, rozbudziły swoją kreatywność, rozwinęły sprawności manualne i zintegrowały się.

5a na ściance wspinaczkowej

Dnia 17 czerwca 2021roku uczniowie klasy 5a uczestniczyli w zajęciach sportowo-rekreacyjnych na ściance wspinaczkowej Grota w Radomiu. Uczestnicy mieli komfortowe warunki, gdyż cały obiekt był do ich wyłącznej dyspozycji. Na początku instruktor przedstawił bardzo jasno i czytelnie wszystkie zasady bezpieczeństwa. Następnie odbyła się stosowna rozgrzewka. Zabawa rozpoczęła się od wspinaczki na ściance boulderowej, bez użycia liny asekuracyjnej. Wszyscy wytrwale próbowali przejść „małą ściankę” w całości, co na początku nie było łatwe i potrzebne były wskazówki instruktora. Gdy uczestnicy zdobyli podstawowe umiejętności wspinaczkowe, zajęcia przeniosły się na dużą, właściwą ścianę. Wszyscy zostali zabezpieczeni odpowiednimi uprzężami i jeszcze raz zostały przypomniane wszystkie zasady bezpieczeństwa. Rozpoczęła się prawdziwa zabawa, która jednocześnie była niemałym wyzwaniem i budziła wiele emocji. Wszyscy świetnie sobie radzili i wielu uczestników dotarło na szczyt ścianki. Instruktor cały czas kontrolował poczynania uczniów, udzielał podpowiedzi i motywował do wytrwałości. Najlepsi i najbardziej wytrwali zawodnicy nagrodzeni zostali brawami. Po długim czasie nauki zdalnej, taka energiczna forma rekreacji z odrobiną adrenaliny, okazała się strzałem w dziesiątkę.