Klasa 3a i 3b w Warszawie

Dnia 16.09.2021r. klasy 3a i 3b były na wycieczce w Warszawie. Wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania lotniska im. Fryderyka Chopina. Następnie z przewodnikiem udaliśmy się na spacer po Łazienkach Królewskich. Główną atrakcją był pobyt w Centrum Kopernika oraz film w Planetarium. W drodze powrotnej dzieci mogły podziwiać Warszawę z okien samochodu. Uśmiechnięte buzie świadczą o tym, że wycieczka się udała. Z niecierpliwością czekają na następną.

I- wszy rajd integracyjny

Piętnastego września 2021 roku uczniowie klas 4a, 4b i 5b wraz z opiekunami Magdaleną Górską, Dorotą Wieruszewską, Natalią Machnio, Cezarym Szlachcińskim uczestniczyli w rajdzie pieszym po okolicach Jedlni-Letnisko. Nad zaopatrzeniem w prowiant czuwała pani Aneta Wrochna, dostarczając na miejsce ogniska w Ośrodku Lasów Państwowych, napoje, kiełbaski, chleb i słodycze ufundowane przez rodziców.

Rozpoczęcie roku szkolnego i Ślubowanie pierwszoklasistów

1 września podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego, uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie i przyrzekli, że będą starać się być dobrym kolegą i koleżanką, swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Wszyscy zostali przez panią Dyrektor Aleksandrę Kaletę  pasowani na uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 32 im. Marszałka J. Piłsudskiego.