Ogólnopolski konkurs przyrodniczy „Albus”

W bieżącym roku szkolnym, w maju, uczniowie klas 4 wzięli udział w ogólnopolskim konkursie „Albus” przygotowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej. Z ogromną radością informujemy o uzyskanych wynikach z przyrody.

Laureatami konkursu zostali:

– Antoni Stanikowski kl.4 B

– Mateusz Marsula kl.4 B

Wyróżnienie uzyskała:

– Tyczyńska Maja kl.4 A

Wszystkim laureatom i uczestnikom bardzo dziękujemy za włożony trud w przygotowanie się do konkursu. Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników!

Ogólnopolskie konkursy geograficzne

              W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas V- VIII brali udział w dwóch ogólnopolskich konkursach geograficznych. W marcu w Wielkim Teście Edukacyjnym „Morza i lądy”, w którym wzięło udział 7 osób z klas V- VIII. Najlepszym wynikiem w szkole może poszczycić się Jan Jach z klasy 5A, na wyróżnienia zasługują Bartłomiej Sułek 6A, Natalia Tyczyńska 6A oraz Klara Wojciechowska z klasy 7c.
W maju, uczniowie klas 4-7 wzięli udział w ogólnopolskim konkursie „Albus” przygotowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.
Laureatami konkursu zostali:
– Helena Węgrzycka (kl. 5A),  Dawid Cieciora (kl.6A),   Jakub Wróbel (kl.6C). 
Wyróżnienie uzyskała Klara Wojciechowska z klasy 7C.   Pozostałe osoby:  Natalia Heba 5A, Maksymilian Mikulski 7c, Paweł Rosik 7C uzyskali nieco niższe wyniki. 
     Wszyscy uczestnicy konkursów zasługują na pochwałę i wyróżnienie za  trud włożony w przygotowanie do konkursu. 

Gratulujemy uzyskanych wyników!  

„Nie lękajcie się”

Z ogromna radością informujemy, że uczennica naszej szkoły – Zuzanna Wątła została laureatką Konkursu Plastycznego na znaczek XXI Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rodziny Szkół im.Jana Pawła II na Jasną Górę pod hasłem-„Nie lękajcie się”, zorganizowanym przez PSP nr 14 im.Jana Pawła Il w Radomiu. Decyzją komisji konkursowej złożonej z nauczycieli ZSP im.J.Brandta w Radomiu – Zuzanna Wątła – uczennica klasy VII c Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Radomiu -otrzymała l miejsce💪👍🌹Gratulujemy zwycięstwa👋👌🌼🌷🌸💐.W konkursie wzięło udział 312 uczniów z 19 placówek edukacyjnych z całej Polski. Do drugiego etapu zakwalifikowali się tylko 19 uczniów. Jest to ogromny sukces Zuzi i niezwykłe wyróżnienie jej talentu. Patronami honorowymi konkursu są:Przemysław Czarnek -Minister Edukacji i Nauki, Aurelia Michałowska-Mazowiecki Kurator Oświaty, Adam Struzik-Marszalek Województwa Mazowieckiego,Waldemar Trelka-Starosta Radomski, Radosław Witkowski – Prezydent Miasta Radomia, JE bp Marek Stolarczyk, Instytut Jana Pawła II w Warszawie, Centrum Jana Pawła Il w Krakowie, Stowarzyszenie Pamięci Jana Pawła II .Uroczyste wręczenie nagród planowane na Jasnej Górze w dniach 6-7.10 21 r.Jeszcze raz wielkie gratulacje👋🌹🤗🌷.