Loteryjka Mikołajkowa

W dniu 6 grudnia w naszej szkole odbyła się wyjątkowa Loteryjka Mikołajkowa, która wniosła do szkolnych korytarzy radość i świąteczny nastrój. Organizacja loteryjki była możliwa dzięki Radzie Rodziców, która przygotowała to wydarzenie. Główną nagrodą był głośnik, który wygrała Liwia. Zainteresowanych nie zabrakło! Gratulujemy!!!

Tego dnia Mikołaj 🎅 wraz z pomocnikami odwiedził również każdą klasę i gabinet dzieląc się obecnością, dobrym słowem i smakołykiem! Nasze dziarskie i pracowite Elfy pierwsze do zabawy ale i do pomocy wprawiali wszystkich w cudowny nastrój. Atmosfera była niesamowita, wszędzie unosił się świąteczny nastrój. Wiele uśmiechów, radość i wzajemne zaskoczenia dodatkowo umocniły wspólnotę szkolną.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Radzie Rodziców za tworzenie tego wyjątkowego świątecznego wydarzenia. Loteryjka Mikołajkowa okazała się nie tylko doskonałą okazją do integracji, ale także sprawiła, że atmosfera przedświąteczna zagościła w naszej szkole.🎄

Andrzejki w klasach pierwszych

„Czary mary, wosku lanie, co ma się stać niech się stanie”

29 i 30  listopada w klasach pierwszych odbyły się zabawy andrzejkowe. Wróżby i zabawy pobudzały wyobraźnię, uczyły kreatywności, pozwalały oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. Chłopcy mogli poznać imię przyszłej wybranki, a dziewczynki – imię przyszłego wybranka. Były też wróżby związane z wyborem przyszłego zawodu oraz najbliższej przyszłości. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały zabawy taneczne wpływające pozytywnie na budowanie relacji między rówieśnikami i integrację zespołu klasowego. Serdeczne podziękowania dla uczennic klasy IV B za przygotowanie zabaw dla swoich młodszych kolegów i koleżanek.