Remont stołówki szkolnej

W trakcie ferii zimowych z inicjatywy nauczycielek – p. M. Górskiej i p. N Machnio została wyremontowana stołówka szkolna. Od 4 lat szkoła bierze udział w ekologicznym konkursie organizowanym przez RADKOM pt: „Szkoła przyjazna śrdowisku”. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli dwa razy udało nam się zdobyć nagrodę w wysokości 1000zł. Za te pieniądze zostały zakupione nowe zasłonki, rośliny i doniczki, duża kolorowa grafika przedstawiająca apetyczne owoce i warzywa, antyramy i farby. Obecnie nasza stołówka jest jasna, kolorowa i przyjazna uczniom. Zachęca do zjedzenia smacznych posiłków w miłym towarzystwie i przyjemnym otoczeniu. Serdecznie dziękujemy wszystkich osobom, które pomagały w przeprowadzeniu metamorfozy stołówki oraz Pani Dyrektor za zaufanie i wspieranie nas w podejmowanych działaniach.