Wycieczka na Farmę Iluzji klas drugich

W środę 17 maja klasy 2a i 2b odwiedziły Farmę iluzji. Dzieci z zaciekawieniem obejrzały lewitujący kran, przeszły przez tunel zapomnienia, obejrzały meble olbrzyma, zajrzały do studni nieskończoności. Ogromne emocje wywołały „wyścigi „ na tratwach. Dłuższą chwilę spędziliśmy w muzeum iluzji, gdzie mogliśmy zobaczyć  bardzo ciekawe szklane hologramy, pokój hollow-face oraz  iluzje anomorficzne. Dużo radości sprawiło przejście szlakiem trapera i spotkanie z żywymi ptakami w Papugarni, gdzie mogliśmy się poczuć jak w amazońskiej dżungli. W Muzeum Egipskim poznaliśmy ciekawostki o Egipcie, można też było zagrać na  instrumentach. Najbardziej niesamowity, a jednocześnie troszkę straszny okazał się spacer w grobowcu faraona. Mimo niesprzyjającej pogody dzieci świetnie się bawiły i zadowolone wróciły do domu.