ZAPISY DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ NA ROK SZKOLNY 2022/2023
Informacje dotyczące kwalifikacji dzieci do świetlicy szkolnej:
  1. Warunkiem przyjęcia dziecka do świetlicy jest dostarczenie prawidłowo wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia.
  2. Pierwszeństwo w przyjęciu do świetlicy mają dzieci rodziców pracujących.
  3. Ze względu na konieczność zaplanowania ilości miejsc w świetlicy dla uczniów na przyszły rok szkolny prosimy o terminowe składanie kart.
  4. Karta dostępna jest w formie papierowej w budynku szkoły lub poniżej:
    KARTA ZGŁOSZENIA NA ŚWIETLICĘ SZKOLNĄ
Rok Szkolny 2022/2023

8.02.2023r. odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego dla klas II i III „Miś w zimowej szacie”. Organizatorami byli nauczyciele świetlicy szkolnej. Wpłynęło 26 prac na konkurs, którego celem było rozwijanie zdolności plastycznych i uwrażliwienie na sztukę. Ze względu na wysoki poziom, prace oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych – osobno wyłoniono laureatów klas drugich i trzecich. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy lub wyróżnienia.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom !!!

Wyniki konkursu

Na poziomie klas drugich:

I miejsce:

Antonina Gregorczyk – kl. II a
Julia Bukalska  – kl. II b

II miejsce:

Maja Kowalczyk  – kl. II a
Bartłomiej  Domański  – kl. II b
Błażej Kalbarczyk – kl. II b

III miejsce:

Agata Zacharska  – kl. II b
Julia Kowalska  – kl. II b
Magdalena Siekańska  – kl. II b

Na poziomie klas trzecich:

I miejsce:

Alicja Słoniewska  – kl. III b
Mateusz Pająk  – kl. III b

II miejsce:

Aniela Walczewska  – kl. III b
Martyna Sygocka  – kl. III b

III miejsce:

Antonina Kaczor  – kl. III b

Warsztaty bożonarodzeniowe w świetlicy.
W świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe, nasi najmłodsi z zapałem przygotowywali ozdoby świąteczne z zimnej porcelany, jak również wykonywali skrzaty z włóczki.
Wszystko przekazujemy na kiermasz bożonarodzeniowy i serdecznie zapraszamy do zakupu naszych wspaniałych, niepowtarzalnych ozdób świątecznych.
Dziękujemy za zaangażowanie uczestnikom warsztatów. Jesteście wspaniali!.

Andrzejki w świetlicy szkolnej.

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.
Uczniowie w naszej szkolnej świetlicy 30 listopada uczestniczyli w zabawach związanych z tym dniem, nie zabrakło wróżb, doświadczeń i dobrego humoru, a przede wszystkim uśmiechu na twarzy.

Rok Szkolny 2021/2022

Wiedząc, że zdrowie jest wartością nadrzędną w życiu każdego człowieka, 13.05.2022r. dzieci ze świetlicy wystąpiły w przedstawieniu „Zdrowie to skarb”, do którego przygotowywały się z wielkim zaangażowaniem. Odbiorcami byli uczniowie klas I – III oraz zaproszeni na tę okoliczność: Dyrekcja Szkoły i nauczyciele klas młodszych – zgromadzeni w sali gimnastycznej naszej szkoły. Głównym celem przedstawienia było propagowanie zdrowego stylu życia oraz kształtowanie prawidłowych, prozdrowotnych postaw wśród dzieci. Młodzi artyści mieli możliwość gry aktorskiej w inscenizacji współczesnej wersji: „Kopciuszek”, krótkich scenkach: ”U lekarza” i „Żaba u lekarza”. Zaprezentowali także swoje umiejętności recytatorskie, wokalne, rytmiczne oraz taneczny pokaz  rock and rolla w parach. Wszyscy zebrani uczestniczyli w tańcu integracyjnym „Gimnastyka w szkole”. Uczniowie wykazali się niezwykłym talentem aktorskim, a cały występ spodobał się zgromadzonej na sali publiczności, o czym świadczyły gromkie brawa oraz owacje na stojąco.