Notice: Undefined offset: 1 in /home/psp32/ftp/wp-content/plugins/visitors-online/visitors-online.php on line 438

Notice: Undefined offset: 2 in /home/psp32/ftp/wp-content/plugins/visitors-online/visitors-online.php on line 438

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/psp32/ftp/wp-content/plugins/visitors-online/visitors-online.php:438) in /home/psp32/ftp/wp-content/plugins/visitors-online/visitors-online.php on line 490
Samorząd Uczniowski – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 32 w Radomiu im Marszałka Józefa Piłsudskiego

Rok szkolny 2020/2021

🎅🎅 Mikołajki 🎅🎅

Mikołajki to szczególny dzień, na który z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci. Mimo braku białego puchu w dniu 6 grudnia długo wyczekiwany Gość odwiedza wszystkie dzieci. Samorząd Uczniowski zorganizował kolejny dzień tematyczny powiązany z konkursem pt: „Świętujemy Mikołajki”. Zadanie polegało na zaangażowaniu jak największej ilości uczniów z klasy i przesłanie zdjęć w czapce mikołajkowej. Wygrała klasa, w której udział wzięła najwięcej uczniów.
Miło Nam poinformować, że zwycięzcami konkursu została kl. 6B.
Po powrocie do szkoły będzie czekała na Was nagroda.
GRATULUJEMY !!!

Dzień Spódnicy.

Czy słyszałeś w okolicy, że jest dzisiaj Dzień Spódnicy? Odkryj łydkę, pokaż nogi wszak to pomysł jest niedrogi. Zastąp swą spódnicą spodnie i wyglądaj dzisiaj modnie!

30 października przypada światowy dzień SPÓDNICY. Z tej okazji SU zorganizował dzień tematyczny. Moda na uczczenie tej części damskiej garderoby przywędrowała do nas zza oceanu, ale nikt nie pamięta już, kto był jej pomysłodawcą. Grunt, że w tym dniu spodnie ustąpiły miejsca bardziej kobiecej części garderoby. Były więc spódnice kwieciste, spódnice falbaniaste, w kropki, w kratkę oraz obowiązkowo spódniczki mini. Do wspólnej zabawy włączyli się również chłopcy, którzy z ogromnym humorem i dystansem do siebie, paradowali po szkolnych korytarzach w spódnicach.

Dzień Chłopaka z krawatem i muchą.

Mucha, krawat szyku doda! Niech trwa na kulturę moda!

30 września to wyjątkowa data. Postanowiliśmy wyróżnić ten dzień i wprowadzić do naszego ubioru coś charakterystycznego dla męskiej garderoby.
Dzień Krawata i Muszki, choć po raz pierwszy obchodzony w naszej szkole, spotkał się z dużym oddźwiękiem. We wszystkich klasach pojawili się uczniowie ubrani w muchę lub krawat. Prezentowali się wyjątkowo wytwornie. W zabawę zaangażowali się młodsi, starsi oraz nauczyciele.  Uwiecznione na zdjęciach krawaty pokazują, że są to bardzo twarzowe elementy ubioru. Nie jest to popularne święto, ale może tym bardziej warto je wprowadzić do szkolnego kalendarza, chociażby po to, by rozruszać dzieciaki i dać im chwilkę radości. Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim, którzy przyłączyli się do zabawy.

Wybory SU

Przewodnicząca SU Oliwia Goliat (7C)
Zastępcy: Szymon Osuchowski (7A),
Adam Danielewicz (7C),
Maria Gryzło (8A)
Adrianna Siwiec (8B).
Sekretarz SU  Oliwia Wulczyńska (8A)
Skarbnik SU Filip Kruk (7B)

Opiekunowie: p. Natalia Machnio i p. Marcin Skrok

Piżama Day

20 listopada odbył się w naszej szkole pierwszy dzień tematyczny: PIŻAMA DAY. Każdy, kto miał ochotę, mógł w tym dniu paradować po szkole w cieplutkiej i mięciutkiej piżamie, z szlafroczkiem zarzuconym na plecy, przytulanką lub ulubioną podusią w ręce i w swoich domowych kapciach na stopach. Nagrodą dla uczniów przebranych w piżamy i inne stroje do spania było półgodzinne Piżama Party. Bardzo dziękujemy wszystkim przebranym uczniom i nauczycielom za wspólną zabawę i czekamy na następny dzień tematyczny.

Dyskoteka

img

Z okazji Dnia Chłopaka odbyła się pierwsza w tym roku dyskoteka, podczas której świetnie bawili się uczniowie klas 4-8. Zabawa była wyborna. Muzyka z najnowszych list przebojów, ale i ta starszej generacji porywała do tańca tych, którzy tańczyć lubią. Inni, to znaczy mniej zapaleni tancerze, obserwowali bawiących się. Może zabrakło im śmiałości? Miejmy nadzieję, że dyskotekowe wieczory staną się tradycją w naszej szkole, a amatorów tańca będzie przybywać! Z niecierpliwością czekamy na następną dyskotekę!

Wybory SU

03.10.2019 r. w naszej szkole odbyły się wybory Samorządu Uczniowskiego. O funkcje przewodniczącego SU, sekretarza i skarbnika ubiegało się 6 uczniów z klas siódmych i ósmych. W głosowaniu brali udział uczniowie i uczennice klas 4-8.

img

Przewodniczący SU Adrian Witaszek (8A)

zastępcy: Wiktor Kozłowski (8B) i Filip Trzmiel (8A).

Sekretarz SU  Maciej Szyszka (8A)

Skarbnik SU Amelia Morawska (7B).

Opiekunowie: p. Natalia Machnio i p. Marcin Skrok