Lodowisko 7b i 8a

Zima to okres, kiedy spada aktywność fizyczna dzieci i młodzieży powodując równocześnie obniżenie zdobytej latem sprawności i wydolności fizycznej. Nie należy rezygnować z aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Jednym ze sposobów spędzania wolnego czasu może być wyjście na lodowisko.

24.01.2022r. uczniowie klasy 7b i 8a pod opieką p. Natalii Machnio i p. Marcina Skroka wybrali się na lodowisko MOSiR. Uczniowie spędzili na lodowisku 2 godz. W tym czasie mieli okazję nie tylko aktywnie spędzić czas w gronie przyjaciół, ale także doskonalić swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Mogliśmy obserwować wzloty i upadki nowicjuszy oraz zaawansowanych łyżwiarzy. Niektórzy wjeżdżali na taflę odważnie, a inni robili to trzymając się bandy lub „pingwinka”. Zabawa była przednia i wszystkim towarzyszył uśmiech. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wspólne wyjście.