III RAJD INTEGRACYJNY KLAS IV

Zgodnie ze szkolną tradycją na początku każdego roku szkolnego i nowego etapu edukacyjnego uczniowie klas czwartych biorą udział w rajdzie integracyjnym organizowanym przez Szkolne Koło Turystyczne. 11 września pod opieką p. Katarzyny Towarek, p. Natalii Machnio, p. Magdaleny Górskiej oraz p. Marcina Skroka wszyscy czwartoklasiści wyruszyli na pieszą wędrówkę do Jedlni Letnisko. Niezwykła przygoda rozpoczęła się na dworcu PKP. Dla niektórych uczestników rajdu była to pierwsza w życiu podróż pociągiem! Po dotarciu na stację kolejową Jedlnia – Letnisko odbyła się sesja zdjęciowa z klasą 4a i 4b w roli głównej, a potem piesza wędrówka zielonym szlakiem po lasach do Ośrodka Lasów Państwowych. Wszystkim dopisywały humory, a początkowa wędrówka w grupach klasowych zamieniła się w wesoły i wymieszany peleton uczniów klas czwartych. Punktem kulminacyjnym imprezy było ognisko przygotowane przez p. Cezarego Szlachcińskiego i odtańczenie belgijki. Uczestnicy rajdu łącznie pokonali pieszo ponad 10 kilometrów.