Turystyczne rozpoczęcie roku szkolnego

W dniu 16 września 2023r. na zaproszenie Oddziału Miejskiego PTTK w Radomiu reprezentacja naszej szkoły składająca się z 10 uczniów klasy 5B wzięła udział w rajdzie „Turystyczne rozpoczęcie roku szkolnego”. Trasa rajdu prowadziła z Głowaczowa do Dobieszyna – 13 kilometrów. Piękna, słoneczna pogoda towarzyszyła nam na trasie, zmieniając zwykły rajd w radosny spacer z koleżankami i kolegami. Zobaczyliśmy kilka ciekawych miejsc związanych z Powstaniem styczniowym a także rozwiązywaliśmy test wiedzy i spostrzegawczości. Rajd zakończył się w siedzibie nadleśnictwa Dobieszyn, gdzie oprócz kiełbasek znad ogniska była gra terenowa, w której nasza uczennica Gabriela Ignasiak zajęła 3 miejsce. Gratulacje!!! To było wspaniałe rozpoczęcie szkolnego sezonu rajdowego 2023/2024. Czekajcie na kolejne relacje z rajdów!!! Do zobaczenia na szlaku!!!