Rajd Skórzany

22 września uczniowie klas 4b i 5b wraz z opiekunami po raz kolejny wybrali się na turystyczny szlak. Tym razem przygoda zaczęła się w Woli Bierwieckiej skąd wraz z licznym gronem uczestników Rajdu Skórzanych nasi turyści rozpoczęli wędrówkę przez lasy i pola naszej jakże pięknej o tej porze roku ziemi radomskiej. Po kilku godzinnym marszu i dwóch odpoczynkach dotarli do Bartodziejów. Czekało tam na nich ognisko i poczęstunek dla regeneracji sił. Przy okazji pieczenia kiełbasek i wspólnej zabawie można było się zintegrować z innymi uczestnikami rajdu reprezentującymi szkoły z Radomia i okolic. Wszyscy w doskonałych humorach, choć może nieco zmęczeni wrócili pociągiem do Radomia. Kolejne wycieczki już wkrótce. Zapraszamy wszystkich chętnych na piesze wędrówki. Szczegóły można poznać i pana Marcina Skroka.