Dzień Mamy i Taty w grupie 0a

IMG_20190612_160047.jpg12.06.2019 r. w oddziale przedszkolnym 0a  odbyła się szczególna uroczystość – Dzień Mamy i Taty – pod hasłem „Cudownych rodziców mam” . Z tej okazji dzieci  przygotowały program artystyczny, który był podziękowaniem dla rodziców za ich trud wychowania. Mali artyści bardzo się starli, aby jak najlepiej zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne, a publiczność doceniła ich trud gromkimi brawami. Całości dopełniły wspólnie przygotowane na ten dzień dekoracje – portrety rodziców. Po uroczystym występie dzieci wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki oraz zaprosiły gości na słodki poczęstunek. Oczywiście nie obyło się bez pocałunków i uścisków. Rodzinna i miła atmosfera spotkania sprawiła, że zarówno twarze dzieci jak i ich rodziców były ciągle uśmiechnięte. Z pewnością w pamięci pozostaną miłe wrażenia po tym uroczystym dniu.