Rachmistrz Doskonały i Mistrz Ortografii – I edycja

Ruszyła realizacja projektu edukacyjnego „ Ćwiczenie czyni mistrza”. Obejmuje on dwa szkolne konkursy-„Rachmistrz doskonały” oraz „Mistrz ortografii”, którego uczestnikami są uczniowie klas II i III. Konkursy te odbywać się będą cyklicznie raz w miesiącu. Celem projektu jest utrwalenie pisowni wyrazów trudnych ortograficznie, doskonalenie umiejętności rachunkowych oraz uzmysłowienie uczniom i rodzicom, że „ćwiczenie czyni mistrza”.

W dniu 29 października odbyła się I edycja konkursów. A oto wyniki tej rywalizacji:

W konkursie „Mistrz Ortografii” dla klas drugich zwycięzcami zostało sześć osób, które otrzymali najwyższe wyniki. Osoby te różnili się czasem wykonania zadania:

1 miejsce- Igor Pieczeniak (kl.2a)

1. miejsce- Zofia Krawczykowska (kl.2a)
  2. miejsce- Eryk Czerny (kl.2b)
  3. miejsce- Bartek Fałek (kl.2b)
  4. miejsce- Anna Góźdź (kl.2b)
  5. miejsce- Łucja Stefańska (kl.2a)

W konkursie „Rachmistrz doskonały” dla klas drugich zwycięzcami zostało pięć osób, które otrzymali najwyższe wyniki. Osoby te różnili się czasem wykonania zadania:

1 miejsce-Adam Moniewski (kl.2b)

1. miejsce- Ewa Wąsik (kl.2a)
  2. miejsce Wiktor Majkusiak (kl.2b)
  3. miejsce- Eryk Czerny (kl.2b)

5 miejsce- Igor Pieczeniak (kl.2a)

W konkursie „Mistrz Ortografii” dla klas trzecich zwycięzcami zostali:

1. miejsce-Emilia Kiraga (kl.3a)
  2. miejsce- Antoni Stanikowski (kl.3b)
  3. miejsce Nadia Kosińska (kl.3a)

W konkursie „Rachmistrz doskonały” dla klas trzecich zwycięzcami zostali:

1. miejsce- Karina Maj (kl.3b)
  2. miejsce- Franciszek Krawczyk (kl.3a)
  3. miejsce – Nadia Kosińska (kl.3a)

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie.