Kręgle 7b i 8a

We wtorek 26 października uczniowie kl. 7b i 8a wraz z wychowawcami udali się na kręgle do kręgielni „Split”. Celem wyjścia była integracja środowiska uczniowskiego oraz zacieśnienie relacji koleżeńskich. Uczniowie mieli możliwość poznania różnych sposobów aktywnego spędzania czasu wolnego, zaś współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą. Podzieleni na grupy, zmagaliśmy się z ciężkimi kulami próbując zbić kręgle. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Było dużo śmiechu i prawdziwe, sportowe emocje.

Pobyt w kręgielni dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki innej niż dotychczas… Zajęcia zakończyły się wspólnym posiłkiem w postaci pysznej pizzy. Było super!!! Po 2 godzinach gry wciąż nie mieliśmy dość, ale wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Polecamy taką formę aktywnego wypoczynku oraz zachęcamy do podnoszenia sprawności fizycznej grając w kręgle. Jest to naprawdę dobry sposób na nudę niezależnie od pogody.