„No backpack day”,

Coraz częściej obchodzony jest w szkołach wyjątkowy dzień. Oczywiście „No backpack day”, czyli po polsku „Dzień bez plecaka”, bo o nim mowa, świętowany jest zarówno w podstawówkach, jak i szkołach średnich. I wbrew pozorom nie chodzi wcale o przybycie do szkoły bez plecaka i zostawienie w domu wszystkich niezbędnych w szkole rzeczy. Zabawa polega na tym, aby korzystając ze swojej pomysłowości i sprytu czymś ten plecak zastąpić. Do tego celu Nasi uczniowie wykorzystali: klatkę dla chomika, walizkę, wózek dla lalek, chlebak, lodówkę turystyczną itp.

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego „Dzień bez plecaka” odbył się w naszej szkole 09.05.23r. Nasi uczniowie popisali się tego dnia wyjątkową fantazją.  Dziękujemy za zaangażowanie się w akcję !!