Emp@tyczne Klasy

W ramach ogólnopolskiego projektu Emp@tyczna Klasa do którego przystąpiła klasa 4b i 5b dnia 21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień -to dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Nasze Emp@tyczne Klasy w ramach lekcji wychowawczych przygotował kartki życzliwości dla siebie nawzajem. Do obchodów zaprosiliśmy całą szkołę. Uczniowie przybyli ubrani na żółto, w kolorze symbolizującym radość i optymizm. Na tablicach w całej szkole zostały zawieszone plakaty z komplementami, które uczniowie mogli pobrać i przekazać innym osobom. Tak naprawdę każdy dzień powinien być pełen życzliwości, uśmiechu i wzajemnej sympatii, a nie tylko jeden kalendarzowy. Uprzejmość, życzliwość i uśmiech są zawsze na miejscu.